Seznam


Seznam všeho zboží


Rozšířené vyhledávání

Obchodní podmínky

1.Postup při nákupu

Jednotlivé tituly lze zakoupit kliknutím na odkaz rychlý nákup, nebo přes košík.

2.Ochrana osobních údajů

Internetový antikvariát se plně řídí zákonem č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Osobní údaje uvedené v objednávkovém formuláři nebudou v žádné formě poskytnuty třetím osobám.

3.Obchodní podmínky

 

dobírka ČR          85,- Kč

platba převodem 60,- Kč

zahraničí - vč. Slovenska /ceny poštovného jsou individuální - dle váhy a typu zásilky/

 

Všechny ceny on-line antikvariátu jsou uvedeny v Kč a jsou konečné.

Běžné opotřebení knihy odpovídající jejímu stáří není v jejím popisu uváděno. Telefonické objednávky je nutno písemně potvrdit, pokud není předem domluveno jinak.

Knihy jsou zasílány řádně zabalené a pojištěné. Za škody způsobené přepravou neručíme, poškozenou zásilku je nutno reklamovat ihned při převzetí u přepravce.

Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího výslovně uděluje prodávajícímu souhlas k tomu, aby prodávající nakládal s osobními údaji kupujícího a to v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění, případně právními předpisy v budoucnosti vydanými a kupující výslovně souhlasí s tím, aby prodávající zasílal kupujícímu obchodní sdělení o nabídkách zboží a služeb prodávajícího. případě, že se kupující rozhodne odvolat svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení prodávajícího, oznámí kupující tento nesouhlas písemně a to emailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího potvrzuje souhlas s těmito platnými všeobecnými podmínkami prodávajícího.

Velikost knih
16° < 15cm
15 – 25 cm
25 – 35 cm
folio > 35 cm

 

Aktualizováno (Pondělí, 05 Leden 2015 13:27)